3 db vallási könyv: A boldogságos Szűz Mária vérrel verejtékezett győri kegyképének rövid története. Győr, 1908, Győregyházmegye-ny. Kiadói tűzött papírkötés. + Hárs Ágoston: Szent órák. Ima- és énekeskönyv. (Győr), 1910, k.n. (Mönchengladbach, A. Riffarth-ny.) Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval. + Sík Sándor - Schütz Antal: Imádságoskönyv egyszersmind kalauz a lelki életre. A tanulóifjúság számára készítették - - . Bp., 1934, Szent István-Társulat. Bársonykötésben, sérült, részben szétvált fűzéssel.