Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Félvászon-kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, foltos borítóval, első kötéstábla elvált, előzéklap és címlap kijár.