Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1847, Geibel Károly, VI+430 p. Korabeli,dekoratív, aranyozott gerincű félpergamen kötésben, a könyvtest elvált a táblától