Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 29

19235.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

19236.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

19237.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

19238.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Capablanca veszít. A volt sakkvilágbajnok vesztett játszmái. Összeáll.: Chalupetzky Ferenc és Tóth László. [Kecskemét, én.(194?)],Magyar Sakkvilág, 57+3 p. Kiadói papírkötés, foltos.
19239.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

3 darab Kárpáti György által dedikált könyv: Melbourne, Miami, Margit-sziget. Cini és a többiek. Medencék, gólok, pofonok. Kissé kopott kiadói papírkötés.
19240.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Peterdi Pál:  Ó, póló...! Vallomások labdáról, vízről, játékról. (Többszörösen dedikált és olimpiai bajnokaink által aláírt.)  Budapest, 1980. Sport (Sylvester János Nyomda, Szombathely). 229 + [3] p. Egyetlen kiadás.  Dedikált: ,,Németh Andornak barátsággal Peterdi Pál. 84. 10. 29". ,,Sok szeretettel: Rusorán Péter". Aláírások. dr. Csapó Gábor, Vízvári György, dr. Sárosi László, Markovits Kálmán, Sudár Attila, Molnár Endre, Faragó Tamás, Benedek Tibor, Kásás Zoltán, Gergely István." A magyar vízilabdasport több évtizedének emléket állító kötet személyes anekdotáit egész oldalas sportolói portrék és szövegközti karikatúrák kísérik. A kötet aláírásai közt a magyar vízilabda sport három kiemelkedő generációjának, az 1950-es, az 1970/1980-as és a 2000-es évek olimpiai bajnokainak aláírásai.  Színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói kartonkötésben.
19241.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hunt, John:  The Ascent of Everest. Foreword by H. R. H. the Duke of Edinburgh, Chapter 16 by Sir Edmund Hillary, Appendices by Members of the Expedition.  (London, 1953). Hodder & Stoughton (Printed by Hazell, Watson and Viney Ltd.) 1 t. (színes címkép) + XX + 299 + [1] p. + 31 t. (7 színes, 24 kétoldalas).  A katonai családba születő John Hunt (1910-1998) katonatiszt, hegymászó, a világ legmagasabb hegycsúcsára, a Mount Everestre vezető első, 1953. évi expedíció vezetője. Oldalszámozáson belül térképvázlatokkal, karikatúrákkal, rajzokkal és ábrákkal illusztrált beszámolója a magashegységi túrázás történeti jelentőségű dokumentuma. A kötet első kiadása a sikeres csúcstámadás évében jelent meg, példányunk az azonos évben megjelenő második lenyomatból származik.  Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült eredeti védőborítóban. Jó példány.
19242.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ádám József - Darvas Albert - Hidegkuti Nándor: A labdarúgás bűvös négyszöge. A labdarúgófedezetek és összekötők játéka. Bp., 1958, Sport. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 3100 példányban, régi intézményi bélyegzésekkel.
19243.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19245.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19246.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft