Minikönyvtartó mappa, 22+1 minikönyv tárolására alkalmas, benne 22+3 m... https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000031/Minikonyvtarto-mappa-22plus1-minikonyv-tarolasara-alkalmas-benne-22plus3-minikonyvvel-Felvaszon~II3154266
3154266
20529
467
Books: Minibooks
Leírás: Minikönyvtartó mappa, 22+1 minikönyv tárolására alkalmas, benne 22+3 minikönyvvel. Félvászon mappa, kopott borítóval.
: karap_norbert