19577.
Lezárult 467. Gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
König Pál: A ,,Deutschland" utja. Írta - - , a ,,Deutschand" búvár-teherhajó kapitánya. Bp., 1916, Athenaeum, 128 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, szétváló fűzéssel, tulajdonosi bélyegzővel.