Csűrös Lajos: Tengerek, Hajók, Háborúk. Bp., 1942, Renaissance, 197+(3... https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000018/Csuros-Lajos-Tengerek-Hajok-Haboruk-Bp-1942-Renaissance-197plus3-pplus-8-fekete-feher-fotok~II3158923
3158923
19583
467
Books: Military
Leírás: Csűrös Lajos: Tengerek, Hajók, Háborúk. Bp., 1942, Renaissance, 197+(3) p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kissé sérült.
: karap_norbert