Palotai Boris: Kassai diákok. Fáy Dezső tollrajzaival. Bp., [1940], Athenaeum, 129+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé koszos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.