https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000032/Eduard-Wagner-Marchen-aus-Tausend-und-Eine-Nacht-Fur-die-Jugend-bearbeitet-von--Leipzig-~II3157195
3157195
20552
467
Books: Tales
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Eduard Wagner: Märchen aus Tausend und Eine Nacht. Für die Jugend bearbeitet von - -. Leipzig, Alfred Dehmigke's Verlag,1 (kromolitográfia) t. + IV+299+1 p.+5 (kromolitográfiák) t. Szövegközti és egy egészoldalas fekete-fehér fametszetekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m