2 db gyümölcstermesztés témájú könyv: Dr. Okályi Iván: Általános gyümölcstermesztés és értékesítés. I. rész. ,,Magyar Gyümölcs" könyvsorozat VII. köt. (Bp., 1944), Magyar Gyümölcs, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Claus József - Mike János: Gyümölcstermesztés. Kisvárda, 1935, Felsőszabolcsi Gazdakör, 79+(1) p. Kiadói papírkötés.