Stevenson: A fekete nyíl. Elbeszélés a fehér rózsa és piros rózsa harcaiból. Ford.: Házsongárdy Gábor. Bp.,én., Franklin. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, ex libris gróf Lónyay Blanka, jelzett a dúcon (R. Bauer), klisé, papír, 8x6 cm.