Méray Tibor: A fehér folyam. (DEDIKÁLT). Bp., 1954, Szikra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, a borítón minimális sérülésekkel. A szerző, Méray Tibor (1924-2020) Kossuth-díjas író, újságíró által DEDIKÁLT példány.