Káplány Géza: ,,Én". Költemény (prózában). Szeged, 1901, szerzői kiadás (Engel Lajos-ny.), 113+(3) p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, néhány kisebb lapszéli sérüléssel. Ritka!