Őrangyal. Litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. elej... https://www.darabanth.com/hu/467-Gyorsarveres/467.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Orangyal-Litografia-papir-jelzes-nelkul-XIX-sz-vegeXX-sz-eleje-Antik-uvegezett-serult~II3158861
3158861
11273
467
3800
Engravings
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,30 EUR , 11,88 USD
Leírás: Őrangyal. Litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Antik, üvegezett, sérült keretben. 19x15 cm
: karap_norbert