Vatikán ~1940-1950. "A Szent Föld Arany fokozatú Érdemérme (Zarándokok Jeruzsálemi Becsületkeresztje)" aranyozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal (br.:~13,85g/0.800/33x33mm) T:AU /
Vatican ~1940-1950. "Medal Of The Holy Land, Pilgrims Jerusalem Cross Of Honour, Gold Grade" gilt, hallmarked Ag decoration with ribbon (br.:~13,85g/0.800/33x33mm) C:AU