Ausztria 2007. "Dr. Otto Habsburg születésének 95. évfordulója" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF,VF kopott aranyozás
Austria 2007. "Die Erinnerungsmedaille an den 95. Geburtstag von Dr. Otto Habsburg" gilt bronze decoration on ribbon C:XF,VF worn gilt