Kincs István: Rajzok a kuruczvilágból.
Bp. [1900] Szent-István-Társul... https://www.darabanth.com/hu/466-Gyorsarveres/466.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500048/Kincs-Istvan-Rajzok-a-kuruczvilagbolBp-1900-Szent-Istvan-Tarsulat-160-l-1-lev-Csaladi~II3144174
3144174
19593
466
Books: History
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,88 EUR , 5,63 USD
Leírás: Kincs István: Rajzok a kuruczvilágból.
Bp. [1900] Szent-István-Társulat. 160 l., 1 lev. /Családi Regénytár 9./ Kiadói, kopottas vászonkötésben, lapjai minimálisan foltosak.
: nagy_andras