Vörösmarty összes művei I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,én., Méhner Vilmos. Az I. kötetben, a címképen a költő arcképével. 8 kötetben teljes! Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon díszkötés, márványozott lapélekkel, possessori bejegyzésekkel a címlapokon, tulajdonosi bélyegzésekkel, a borítókon kis kopásnyomokkal.