Kron Zsuzsa (1951): Füredi part. Akvarell, papír, Jh.: Kron Zsuzsa Für... https://www.darabanth.com/hu/466-Gyorsarveres/466.0/Gellert-Szallo-festmenyeinek-arverese/Gellert-Szallo-festmenyeinek-arverese~24/Kron-Zsuzsa-1951-Furedi-part-Akvarell-papir-Jh-Kron-Zsuzsa-Furedi-part-1984-33x45-cm-~II3135441
3135441
10163
466
8500
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Leírás: Kron Zsuzsa (1951): Füredi part. Akvarell, papír, Jh.: Kron Zsuzsa Füredi part, 1984. 33x45 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
: nagy_andras