1935-1939 A Pénztári Orvosok Lapja folyóirat, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének VIII., IX., X. és XI teljes évfolyam. + XII. évf. 1-15. sz. Szerk.: Stiller Jenő. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kevés lap széle kissé sérült, néhány nagyon kevés lapon ceruzás jelöléssel.