Missale Romanum. Ratisbonae [Regensburg], 1896, Friderici Pustet. Lati... https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~2500025/Missale-Romanum-Ratisbonae-Regensburg-1896-Friderici-Pustet-Latin-nyelven-Kiadoi-aranyozott~II3139358
3139358
20457
465
15000
Books: Religion
Leírás: Missale Romanum. Ratisbonae [Regensburg], 1896, Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 36x26x6 cm
: nagy_andras