Katolikus Ãrók új magyar kalauza. Szerkesztette: Almásy József.
Budap...
https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~2500025/Katolikus-irok-uj-magyar-kalauza-Szerkesztette-Almasy-JozsefBudapest-1940-Ardoi-Irodalmi-es~II3133001
3133001
20474
465
Books: Religion
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
Budapest, (1940). Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat (Merkantil-ny.) 531 + [1] p. Egyetlen kiadás.
A filozófiai-pszichológiai-társadalomtudományi-politikai fókuszú katolikus tanulmánygyűjtemény tartalmából: Kecskés Pál: Korunk bölcselete. - Erdey Ferenc: Az igazság birodalma és az ember. - Tiefenthaler József: A modern ember lelki életének problémái. - Marzcell Mihály: Család és nevelés. - Cavallier József: A keresztény szociális reform. - SÃk Sándor: Irodalom és katolicizmus. - Szekfű Gyula: Magyar katolikus történetfelfogás. - Nyéki Kálmán: Vallás és faj. - Ibrányi Ferenc: Politika és erkölcs. - Almásy József: A magyar katolikus politika alapjai. - Katona JenÅ‘: A Vatikán politikája.
Takó 988.
Aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ufk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m