Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Összeáll.: Vermes Ernő. Gyula, 1929, Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 528 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, címlap és néhány kevés lap kissé foltos. Számozott (288./1000) példány.