Engel, Claire Eliane: Knights Of Malta. A Gallery Of Portraits. London, 1963, George Allen & Unwin. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval és gerinccel, jó állapotban.