https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000028/Bartucz-Lajos-szerk-A-magyar-nep-A-muvelodes-konyvtara-9-kot-Bp-1943-Singer-es-Wolfner-~II3135699
3135699
20278
465
Books: Social sciences
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
LeÃrás:
Bartucz Lajos (szerk.): A magyar nép. A művelődés könyvtára 9. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 349+(3) p.+ 16 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m