Martin Buber: Száz chászid történet. Ford., - - életrajzával és jegyzetekkel ellátta Pfeiffer Izsák. Javne könyvek 9. Bp.,[1943.],Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége, 156 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, részben szétvált könyvtesttel.