Vincenti Gusztáv - Borsodi Miklós: Végrehajtási eljárás. Törvények, rendeletek, joggyakorlat. Jegyzetekkel és utalásokkal. Összeáll. - - és - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, X+1037 p. VIII. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.