Anton Ohorn: Die Dichterfürsten. Drei Erzählungen aus der deutschen Litteraturgeschichte. Mit zwei Porträts. Glogau, é.n. (1900 k.), Flemming. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen apró kopásnyomokkal, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal és bélyegzővel, jó állapotban.