Novitzky N. László (szerk): Nyomdász évkönyv és utikalauz az 1928. évre.. H.n,., 1928, Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező-egyesülete. Kiadói egészvászon-kötésben, gerinc felső része sérült, laza kötéssel, sérült és firkált lapokkal.