Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 154
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793862
31762
463
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Nagy-Britannia DN "A torony pénzei" 5 darabos kétoldalas ezüstözött Cu emlékérem sorozat eredeti bársonyborítású sérült tokban (38mm) T:1-2 Great Britain ND "The tower mint" 5 pieces two-sided silver plated Cu commemorative medallion serie in velvet covered demaged case (38mm) C:Au-XF 2853778
31763
463
Numizmatika
Nagy-Britannia DN "A brit valuta története" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem, benne aranyozott forgalmi érmével (3xklf) T:PP United Kingdom ND "History of British currency" two-sided silvered metal medallion, within gilt circulating coin (3xdiff) C:PP 3076077
31764
463
Numizmatika
Németország 1993. "ECU / Europa" bronz emlékérem kapszulában (29mm) T:PP Germany 1993. "ECU / Europa" bronze medallion in capsule (29mm) C:PP 2772704
31765
463
500
Numizmatika
Németország / Stuttgart 1997. 5 1/2E Ni "Naposta Stuttgart" városi emlékkiadás T:1- Germany / Stuttgart 1997. 5 1/2 Euro Ni "Naposta Stuttgart" city commemorative coin C:AU 3070420
31766
463
Numizmatika
Svájc 1995. 5E Cu-Ni "Karácsony" T:BU Switzerland 1995. 5 Ecu Cu-Ni "Weihnachten" C:BU 2936197
31767
463
Numizmatika
Svájc DN "Arnold von Melchtal - Confoederatio Helvetica" kétoldalas, ezüstözött, részben multicolor emlékérem (70mm) T:PP Switzerland ND "Arnold von Melchtal - Confoederatio Helvetica" two-sided, silver plated, partially multicolor medallion (70mm) C:PP 2940140
31768
463
Numizmatika
1998. "ECU / Deutschland" aranyozott, részben színezett emlékérem (42,5mm) + 1999. "ECU / Europa" aranyozott, részben színezett emlékérem (42,5mm) + 2000. "Europe - Europa" aranyozott, részben színezett emlékérem (42,5mm) T:PP 2821607
31769
463
Numizmatika
Eurózóna 1998. 1 ECU alpakka T:2 Eurozone 1998. 1 ECU nickel-silver C:XF Krause N# 58851 2940075
31770
463
Numizmatika
Európa 1998. 10E Cu-Ni emlékérem T:PP Europe 1998. 10 Euro Cu-Ni commemorative coin C:PP 2821630
31771
463
Numizmatika
Európa 1998. 10E emlékérem T:2 (eredetileg PP) patina Europe 1998. 10 Euro commemorative coin C:XF (originally PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft