5db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, benne 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10 év után" zománcozott bronz kitüntetés eredeti sérült mellszalagon, szalagsávval + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év után" zománcozott bronz kitüntetés eredeti sérült mellszalagon + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év után" zománcozott bronz kitüntetés eredeti sérült mellszalagon, szalagsávval (2x) + 1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:UNC-XF