Art deco váza. Styl műterem kézi festett porcelán,jelzett, minimális k... https://www.darabanth.com/hu/463-Gyorsarveres/463.0/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~2000002/Art-deco-vaza-Styl-muterem-kezi-festett-porcelan-jelzett-minimalis-kopassal~II3112789
3112789
22293
463
Jewellery and precious metal items
Leírás: Art deco váza. Styl műterem kézi festett porcelán,jelzett, minimális kopással
: nagy_andras