Tétel

Katalógusszám:

13546.
Lezárult 463. Gyorsárverés
Okmányok

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

cca 1928-1980 Weiss Manfred és Csepel Művekkel kapcsolatos nyomtatványok, okmányok, össz. 5 db: 1928 Weiss Manfred Repülőgép és Motorgyár Rt bejegyzése kapcsán végzés, sokszorosított; 1952 Csepel Autógyár fejléces levele Rázsó Imre professzornak, Zentai Béla (1914-1980) gyárigazgató, országgyűlési képviselő aláírásával, szakadással stb. + Sopron, Transvill SE elismerő oklevele, apró sérüléssel. Érdekes átnézésre, érdemes anyag!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras