1915-1916 Nyugat VII. évf. 8. sz., 1915. április 16. + VIII. évf. 24. sz., 1916. karácsony. Szerk.: Ignotus, Ady Endre, Fenyő Miksa. Benne többek közt Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Karinthy Frigyes írásaival. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.