1914 A "Budapest" album-naptára. 1914. XXXV. évf. Szerk.: Gara József. Bp., 1914, Wodianer F. és Fiai. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és kissé foltos borítóval, kissé sérült és kissé foltos gerinccel, előzéklapon és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon apró sérüléssel, néhány lapon apró foltokkal.