Gerda Heuckeroth designer, Ceramano Manufaktúra: Urania falidísz. 1962, homorú és domború kristálymázas körökkel díszített lilán festett vulkánmázas kerámia. Jelzett a hátoldalon, hátoldalán kis kopással, minimális pattogzással, 73x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!