Fegyverek, kések

Tételek száma: 14

Nagy István Érd, egyedi készítésű, jelzett rugós bicska. Agancs, réz. Nyitva 25,5 cm. Kiváló állapotban!
17344.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Solingen Friedr. Herder Abr. Sohn "Don Carlos" bőrvágókés. Réz berakásos nyéllel, jelzett, 19x15,5 cm, dobozában
17345.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Choora, afgán tőr, XIX. sz., berakásos csont markolattal, bambusz hüvellyel, h: 30 cm / Choora, Afghan dagger, 19th century, with an inlaid bone handle and a bamboo scabbard, length: 30 cm.
17346.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Modern hagyományőrző lándzsa replika, fa, fém, h: 96 cm
17347.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Modern hagyományőrző buzogány replika, fa, fém drótozással, h: 82 cm
17348.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tradicionális íj. Faragott díszítéssel, fáján némi repedéssel, de összességében jó állapotban, h: 120 cm
17349.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2 db régi dárdafej, rozsdás, h: 45-50 cm
17350.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Régi japán vakizasi. Rozsdás állapotban, h: 25 cm
17351.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika kis sérüléssel h: 22 cm
17352.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm
17353.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Lion machete jelzett 63 cm
17354.

Lion machete jelzett 63 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Venezia kés, karneváli díszítéssel, h: 30 cm
17355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft