https://www.darabanth.com/hu/463-Gyorsarveres/463.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000026/Hoitsy-Pal-A-nagy-termeszet-s-a-kicsiny-ember-Nepszeru-termeszettudomanyi-ertekezesek-Bp-~II3121483
3121483
20192
463
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Hoitsy Pál: A nagy természet, s a kicsiny ember. (Népszerű természettudományi értekezések. Bp., 1883., Franklin, VI+2+229+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, névbejegyzéssel és ajándékozási bejegyzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: szr
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m