Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Bicskei József: Vezérfonal a kémiai gyakorlatokhoz. Kezdők, elsősorban orvosanhallgatók számára. (Dedikált.) Budapest, 1933. (Kertész József könyvnyomdája, Karcag). Dedikált: ,,dr. Reichert Róbert egyetemi adjunktus úrnak szeretettel: dr. Bicskei József". 104 + [2] p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával illusztrált kémiai bevezető szakmunka. A címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Prov. és poss.: Reichert Róbert. [Reichert Róbert (1901-1937) ásványtani kutató, egyetemi tanár, az Angolkisasszonyok Római Katolikus Tanárképző Főiskolájának ásvány- és kőzettani, geológiai és kémiai előadója.] Aranyozott gerincű, enyhén foltos korabeli félvászon kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk