https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.
1
20303.

Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár. Magyar-görög szótár. Bp., 1921-24, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240+188 p. harmadik kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli egészvászon-kötésben, borító alja kissé kopott.
1
20304.

Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár. Magyar-görög szótár. Bp., 1921-24, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240+188 p. harmadik kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli egészvászon-kötésben, borító alja kissé kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.
1
20305.

Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Teleki Pál: Földrajz és néprajz. A Magyar Néprajzi Társaság első szegedi propagandagyűlésén, 1920 október 10-én előadta Gróf - - dr. A Magyar Néprajzi Társaság 1. sz. Bp., 1920, Magyar Néprajzi Társaság, (Franklin-ny.), 12 p.
1
20306.

Teleki Pál: Földrajz és néprajz. A Magyar Néprajzi Társaság első szegedi propagandagyűlésén, 1920 október 10-én előadta Gróf - - dr. A Magyar Néprajzi Társaság 1. sz. Bp., 1920, Magyar Néprajzi Társaság, (Franklin-ny.), 12 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz