Max Nordau: Die conventionellen Lügen der Kulturmenschheit. Lipcse, é.n. (1910 k.), B. Elischer Nachfolger. Német nyelven. 62. és 63. ezer. Kiadói Jugendstil (szecessziós) egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, előzéklapokon és címlapon régi intézmény bélyegzővel, volt könyvtári példány, jó állapotban.