19693.
Lezárult 463. Gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. és V. kötet, III. köt.: A magyar föld, 470 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, Gerincén sérült aranyozott kiadói félbőr-kötésekben,