Trefort Ágoston: Emlékbeszédek és tanulmányok. Bp.,1881, MTA,VIII+345+3 p. Hozzákötve: Ujabb emlékbeszédek és tanulmányok. Bp.,1887, Franklin, 4+183 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés,kissé kopott borítóval, a címlapokon régi intézményi bélyegzésekkel.