Mester József: Mocsárlak okosai. Humoros regény. Nagyvárad, 1903, Hely... https://www.darabanth.com/hu/463-Gyorsarveres/463.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000017/Mester-Jozsef-Mocsarlak-okosai-Humoros-regeny-Nagyvarad-1903-Helyfi-Laszlo-286-p-Atkotott~II3116928
3116928
20884
463
Leírás: Mester József: Mocsárlak okosai. Humoros regény. Nagyvárad, 1903, Helyfi László, 286 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos címlappal, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.
: karap_norbert