Karinthy Ferenc:
Epepe. Regény. (Dedikált.)
Budapest, 1970. Magvető Könyvkiadó (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat, Szombathely) 301 + [3] p. Első kötetkiadás.
Dedikált: ,,Németh Andornak Karinthy Ferenc". A regény 1969 folyamán a Magyar Nemzet hasábjain jelent meg, folytatásokban, a védőborító fülein részletek az olvasói reakciókból.
Aranyozott kiadói vászonkötésben, kiadói védőborítóban. Jó példány.