Galgóczi Erzsébet:
Ott is csak hó van. Novellák. [Dedikált.]
[Budape... https://www.darabanth.com/hu/463-Gyorsarveres/463.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000017/Galgoczi-Erzsebet-Ott-is-csak-ho-van-Novellak-DedikaltBudapest-1961-Szepirodalmi~II3117696
3117696
20796
463
Leírás: Galgóczi Erzsébet:
[Budapest], 1961. Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 225 + [3] p. Első kiadás.
Dedikált: ,,Jutkának, félig ismerve, de egész szeretettel: Galgóczi Erzsi. 1961. máj. 8."
Tezla 4367.
Aranyozott gerincű, Zelenák Crescentia rajzával illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
: ufk