Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD

Leírás:

Dobozy Imre: Tegnap és ma. Regény és elbeszélések. (Dedikált.) (Budapest), 1960. Szépirodalmi Könyvkiadó (Egyetemi Nyomda). 369 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Gömöri Editnek, barátsággal. 1960. május, Dobozy Imre". Az egykori falukutató, szovjet katona, MKP-titkár, újságíró,szerkesztő, a Magyar Írók Szövetsége főtitkárának regénye és elbeszélései a vidéki szövetkezesítés világáról. Oldalszámozáson belül Vincze Lajos szövegközti rajzaival. Aranyozott, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben, Vincze Lajos grafikájával illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk