Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 7 (Jaschik Álmos által illusztrált, hártyapapírral védett színes képtáblák) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy tábla hiánnyal.