Tétel

Katalógusszám:

14350.
Lezárult 463. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD

Leírás:

cca 1890-1920 Régi szecessziós családi fotóalbum, kb. 20 fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte későbbiek is, főleg soproni fotósok munkái, de közte más magyar és külföldi fotósok munkái is, pl. lövészbojtos katona portréja (St. Ossko, Sarajevó, férfiportré kitüntetésekkel (Luzern, Attenhofer & Egli) Szecessziós rézveretes bársony-kötésben, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült, foltos táblákkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert