1898-1900 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, kopott egészbőr-kötésben, s... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500021/1898-1900-Regi-emlekkonyv-bejegyzesekkel-kopott-egeszbor-kotesben-serult-szetvalt-kotesben-~II3111696
3111696
13322
462
Historical documents, manuscripts
Leírás: 1898-1900 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, kopott egészbőr-kötésben, sérült, szétvált kötésben, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, egy sérült lappal.
Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró édesanyja, Bauer Ilona hagyatékából.
: nagy_andras